Vzhled stránek

V současné době nabízíme celkem šest různých možností vzhledu, z nichž si můžete vybrat takový, který se vám pro vaše stránky bude nejvíce líbit. Prohlédnout si je můžete na našich vzorových stránkách. V levém sloupci stránek naleznete nabídku Přepnout vzhled, kde si můžete všechny vzhledy vyzkoušet, vybrat si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat a v objednávce nám jen dát vědět, který to je.

Přizpůsobení barev

Všechny námi nabízené vzhledy (neboli „motivy“) mají nějaké základní barevné schéma, které lze ale snadno přizpůsobit vašim požadavkům. Můžete se tak rozhodnout, že vaše stránky nebudou mít nadpisy, odkazy či hlavní nabídku laděnou do tónů modré, ale například zelené či oranžové. Tuto změnu vám provedeme zdarma jako součást vytvoření stránek, stačí svůj požadavek uvést v objednávce.

Různé barevné možnosti vzhledu „Flex“

Drobné úpravy stránek

Stránky pro společenství vlastníků a družstva jsme se snažili vytvořit tak, aby byly snadno použitelné a vyhovovaly pokud možno všem. Jsme si ale vědomi toho, že stránky, které by skutečně vyhovovali všem, neexistují. Drobné úpravy vzhledu a rozvržení stránek (jako například změna velikosti a typu písma stránek a nadpisů, přesun nabídek a přihlašovacího nebo vyhledávacího formuláře či změnu pozadí a velikosti obsahu apod.) pro vás provedeme zdarma do rozsahu tří hodin práce programování.

Vzhled na míru

Pokud máte vlastní představu o tom, jak by mohli vaše stránky vypadat, ale i pokud ji nemáte a jen víte, že naše nabídka se vám nelíbí, můžete si nechat vytvořit stránky zcela na míru. V takovém případě budete spolupracovat s grafikem, který pro vás připraví nový vzhled. Tuto variantu ovšem nemůžeme nabídnout zdarma a vytvoření vzhledu a jeho nakódování může přijít i na několik tisíc korun. Více v ceníku našich služeb.