Váš dům na webu

Výběr z různých variant vzhledu

U stránek nabízíme celkem šest základních variant vzhledu, tzv. „motivů“, ze kterých si můžete vybrat ten, který se vám nejvíce zamlouvá. U každého z nich je navíc možnost přizpůsobit si barevnost – web tak můžete mít laděný například do odstínů modré nebo zelené či střízlivých tónů šedé a stříbrné. Je to jen na vás.

Pokud se vám žádná z nabízených variant nelíbí nebo máte vlastní představu, je možné ve spolupráci s grafikem připravit stránky zcela na míru.

odkazVíce informací o možnostech vzhledu vašeho webu

Různé možnosti vzhledu vašich stránek

Snadná úprava stránek a tvorba obsahu

Základní „naplnění obsahem“ provedeme při vytvoření stánek, ale dále je například psaní novinek a upozornění na důležité události (jako například schůze) jen na vás. To vám usnadní přehledné prostředí pro psaní obsahu – nejsou třeba žádné speciální znalosti, vše vyřešíte stejně jednoduše jako když píšete dopis na počítači.

Pokud se vám ani tak nebude chtít se stránkami zabývat, můžete si jako doplňkovou službu nechat tvořit obsah od nás – novinky či požadované úpravy nám jednoduše zašlete emailem a my se již o vše postaráme.

Žádný složitý kód, prostě jen píšete jako ve Wordu

Zpřístupnění dokumentů družstva nebo SVJ

Pro dokumenty vašeho družstva nebo společenství nabízíme až 1 GB prostoru (po dohodě lze tento prostor zvětšit, pro běžné použití je to ale více jak dostačující). Stanovy, zápisy ze schůzí a další dokumenty vašeho družstva či společenství tak stačí prostě naskenovat a nahrát na web.

Soubory můžete jednoduše třídit do složek, dostupné je přehledné rozhraní, úplně stejné jako správce souborů na vašem počítači.

Soubory jsou přístupné pouze pro přihlášené uživatele, nemusíte se tak bát zveřejnění citlivých údajů.

Jednoduše zveřejněte dokumenty na webu

Uživatelské účty a oprávnění

Samozřejmostí je vytvoření uživatelských účtů pro všechny nájemníky (resp. vlastníky). Stránky pak lze jednoduše rozdělit na ty, které budou přístupné všem a takové, pro jejichž prohlížení bude vyžadováno přihlášení. Nemusíte se tak bát, že například citlivé dokumenty s osobními údaji budou dostupné komukoli. Ochránit tak lze i emailové kontakty na představenstvo nebo výbor a zamezit tak spamu a nechtěným obchodním nabídkám.

Je také možné vytvořit uzavřené stránky a sekce pouze pro výbor či kontrolní komisi. Ti mohou mít také například přístup ke kontaktním údajům na všechny sousedy.

Ochrana soukromých informací na webu

Diskusní fórum

Do stránek je možné vložit jednoduché diskusní fórum, kde mohou vlastníci (nájemníci) diskutovat mezi sebou o dění v domě, můžete zde například zjišťovat názory na plánované rekonstrukce nebo úpravy v domě či se dohodnout na nejvhodnějším termínu pro konání schůze.

Fórum je samozřejmě možné uzavřít pouze pro obyvatele domu (a takto máme fórum ve výchozím stavu nastavené) nebo vytvořit speciální sekci přístupnou jen výboru nebo představenstvu.

Pro družstva a společenství s větším počtem bytů nebo tam, kde očekáváte aktivnější diskuse, je možné nasadit samostatné fórum na systému FluxBB, který nabízí širší možnost například v oblasti správy uživatelů a administrace příspěvků.

Diskusní fórum - sousedské drby online

Další vlastnosti

  • Pro komunikaci s „vnějším světem“ vám zařídíme emailovou adresu (alias) ve tvaru „nasebd“@nasdum.net. Nemusíte tak nikde veřejně uvádět soukromou adresu předsedy či dalších členů výboru.
  • V případě zájmu vám zařídíme doménu tzv. druhé úrovně – vaše stránky tak budou moci mít adresu například „nasesvj.cz“
  • Na své stránky můžete přidat anketu a jednoduše tak rozhodnout o vhodném termínu další schůze nebo předběžně zjistit názor na opravy a podobně.
  • Pokud vám nějaká funkce na stránkách chybí, můžeme ji pro vás jednoduše přidělat. Stačí se ozvat.